Tragiczny wypadek między Dobiegniewem a Człopą

źródło: OSP Człopa

We wtorek (5 maja) około godziny 17:00 na drodze krajowej nr. 22 w miejscowości Sczurzarz doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów.

Kierowca osobowego Citroena nieoczekiwanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. Przyczyna takiego zachowania kierowcy osobówki jest wciąż niejasna. Nad ustaleniem przyczyn wypadku pracuje policja i prokuratura.

Kierowca samochodu osobowego zmarł na miejscu, a dwójka pasażerów trafiła do szpitala. Były to żona oraz córka kierującego mężczyzny. Niestety, żona kierowcy zmarła w szpitalu.


Naszym celem podstawowym jest gwarantować Wam – mieszkańcom Drezdenka i okolic – najświeższe informacje w czystej postaci. Nigdy nie sięgniemy po serwisy reklamowe pokroju AdSesnse, ponieważ sprzeciwiamy się nachalnym reklamom i za punkt honoru stawiamy sobie przejrzystość oraz estetykę. Nikt z redakcji nie pobiera honorarium. Światowa pandemia COVID-19 znacznie pokrzyżowała naszą strategię. Troszcząc się o lokalnych przedsiębiorców – wstrzymaliśmy proces pozyskiwania reklamodawców. Rozwój i utrzymanie serwisu kosztuje, więc uruchomiliśmy możliwość wpłacania darowizn o dowolnej kwocie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*