Od jutra biblioteki znów czynne

Już jutro nastanie dzień, na który czekało wielu wiernych czytelników i stałych bywalców lokalnych bibliotek. 7. dzień maja jest dniem, w którym drzwi bibliotek znów staną otworem dla wszystkich koneserów książek.

Wypożyczanie literatury będzie znów możliwe, jednak obowiązywać będą szczególne zasady. W obiekcie przebywać będzie mogła tylko jedna osoba, której towarzyszyć będzie pracownik biblioteki. Obowiązkiem będzie zachowanie odpowiednich zasad higieny.

Otwarta będzie “główna” biblioteka w Drezdenku oraz jej wszystkie filie. Urząd Miejski poinformował także o możliwości telefonicznej rezerwacji wizyt, co pozwoli zminimalizować kolejki.

Więcej informacji znaleźć można klikając tu.


Naszym celem podstawowym jest gwarantować Wam – mieszkańcom Drezdenka i okolic – najświeższe informacje w czystej postaci. Nigdy nie sięgniemy po serwisy reklamowe pokroju AdSesnse, ponieważ sprzeciwiamy się nachalnym reklamom i za punkt honoru stawiamy sobie przejrzystość oraz estetykę. Nikt z redakcji nie pobiera honorarium. Światowa pandemia COVID-19 znacznie pokrzyżowała naszą strategię. Troszcząc się o lokalnych przedsiębiorców – wstrzymaliśmy proces pozyskiwania reklamodawców. Rozwój i utrzymanie serwisu kosztuje, więc uruchomiliśmy możliwość wpłacania darowizn o dowolnej kwocie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*