Redakcja iDrezdenko wznawia działalność!

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Drezdenko i okolic,

mamy przyjemność poinformować, że od lutego 2024 roku Redakcja iDrezdenko wznawia swoją działalność po ubiegłorocznej przerwie.

Działamy od 2015 roku, wpierw jako Drezdenko bez Cenzury, a od 2020 roku pod nową nazwą i jakością jako iDrezdenko. Dziś, w 2024 roku chcemy być dalej miejscem, w którym każdy mieszkaniec gminy będzie mógł zapoznać się z rzetelnymi informacjami. Byliśmy, jesteśmy i będziemy niezależnym portalem informacyjnym. Naszym celem jest kontynuowanie rozwijania niezależnego centrum informacji lokalnych. Jak zawsze cenimy sobie prawdę i nie zakłócony przepływ informacji.

Media, tym bardziej w ostatnich latach, w dobie fake newsów i dezinformacji noszą na sobie olbrzymią odpowiedzialność. Rok 2024 będzie pod tym względem szczególny. Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego, a przede wszystkim – wybory samorządowe. Naszym celem jest rzetelne relacjonowanie kampanii wyborczych i informowanie o działaniach lokalnych samorządowców. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy z Państwa będzie mógł zapoznać się z prawdziwymi i rzetelnymi informacjami samorządowymi.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami przez te wszystkie lata. Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć to miejsce, dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia naszego portalu, komentowania, udostępniania i informowania o istotnych z Państwa punktu widzenia informacjach.

Jesteśmy z Wami i dla Was.

REDAKCJA iDrezdenko

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*