Apel Ośrodka Pomocy Społecznej w Drezdenku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Drezdenku zwraca się do wszystkich mieszkańców naszej gminy, aby na bieżąco informować o osobach starszych, samotnych i niepełnosprawnych, które w obecnych czasach mają ograniczoną możliwość funkcjonowania.

W opublikowanym komunikacie OPS w Drezdenku czytamy:

W związku z rozpowszechnianiem się choroby zakaźnej COVID-19 Ośrodek Pomocy Społecznej w Drezdenku ogranicza dostępność i możliwość bezpośredniego kontaktu tj. przeprowadzania wywiadów środowiskowych i wizyt w terenie z uwagi na bezpieczeństwo pracowników ich rodzin oraz wszystkich naszych klientów.

Komunikat Ośrodka Pomocy Społecznej w Drezdenku

Dlatego też pracownicy ośrodka proszą o informowanie ich o osobach starszych, samotnych i niepełnosprawnych, które znajdują się w trudnej lub nawet zagrażającej życiu sytuacji, związanej z brakiem posiłków i produktów żywieniowych oraz leków.

Wszelkie informacje można przekazywać do OPS w Drezdenku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 19:00- pod numerami telefonów 95 762 16 51, 95 762 32 05 oraz w weekendy pod nr tel. 513 673 767

Jednocześnie Urząd Miejski w Drezdenku informuje, że Ośrodek Pomocy Społecznej wydaje maseczki ochronne wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy zgłoszą się po nie w godzinach pracy instytucji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*