Biblioteka Publiczna zaprasza na wyjazd autokarowy do teatru

Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Tischnera w Drezdenku organizuje wyjazd autokarowy do Teatru im. Osterwy w Gorzowie Wlkp. Najnowsza realizacja – „Gwałtu, co się dzieje” Aleksandra Hrabiego Fredry w reżyserii Jacka Głomba, dyr. Teatru im. Modrzejewskiej w Legnicy.

Jedna z najzabawniejszych komedii. To będzie wydarzenie, taki tytuł i tacy realizatorzy! My zamawiamy bilety, załatwiamy transport, Państwo jedynie rezerwują miejsca. Warto z Biblioteką wybrać się do Teatru. W sprawie rezerwacji proszę dzwonić: 95/7621184 lub pisać mailowo: t.walczak@biblioteka.drezdenko.pl do 28 marca 2020 roku – godz. 18:00

Drodzy Widzowie, wyobraźcie sobie, że naszym miastem rządzą od dziś wyłącznie kobiety, natomiast mężczyźni, odziani w stroje kobiece muszą spełniać dotychczasowe ich obowiązki: niańczyć dzieci, prząść, robić na drutach pończochy i chodzić na targ. Tak właśnie się dzieje we sławetnym Osieku, gdzie na skutek niedołęstwa mężczyzn oraz ich wad kobiety przejęły władzę. Wzięły rządy w swoje ręce, wprowadzając nowy ład i porządek, stosując męski styl życia. Czy świat postawiony na głowie w sztuce Fredry ma sens? Czy kobiety sprawdzą się w nowej roli? Jedno jest pewne. Będziemy się świetnie bawić, oglądając tę damsko-męską zamianę ról.

Tomasz Walczak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*