Długo wyczekiwany remont sal wiejskich w Zwierzynie i Górkach Noteckich

Sale wiejskie w Zwierzynie i Górkach Notecki odzyskają dawny blask, wszystko dzięki planowanemu remontowi na łączną kwotę 1,5 miliona złotych.

Sala wiejska w Zwierzynie na pozór wygląda dobrze, ale w środku nie jest tam tak kolorowo, mimo to mieszkańcy wciąż organizują tam wesela i komunie. Dzięki ponad milionowemu dofinansowaniu cały budynek przejdzie generalny remont.

Modernizacja obejmie przebudowę dachu oraz całkowite ocieplenie obiektu wraz z wymianą drzwi i okien, ale także odnowione zostaną pomieszczenia wewnątrz. Na dachu budynku znaleźć mają się panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Całość zostanie również przystosowana do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Podobne przebieg ma mieć remont sali wiejskiej w Górkach Noteckich, jednak tutaj wymagane będzie jeszcze wzmocnienie fundamentu oraz stropu. Z pewnością obie te inwestycje przyniosą wiele korzyści. Gmina Zwierzyn na tą inwestycję uzyskała 1 milion złotych dofinansowania, a całkowity koszt planowanych na ten rok modernizacji to 1,5 miliona złotych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*