Spacer obywatelski radnych i mieszkańców Drezdenka

We wtorek (09 czerwca) z inicjatywy radnych Tomasza Walczaka, Radosława Dolaty i Michała Czekajło odbył się spacer obywatelski mieszkańców oraz włodarzy Drezdenka.

„Wizja lokalna” zaczęła się o 15.00 przy ulicy Lema oraz kolejno obejmowała: Kochanowskiego, 11 Listopada, Wita Stwosza, Południową, Kwiatową, Armii Krajowej oraz Leśną. Radni wraz z burmistrz Karoliną Piotrowską oraz zastępcą burmistrza Mateuszem Grzymałowskim rozmawiali z mieszkańcami na temat trapiących ich problemów.

Głównym temat rozmów była poprawa bezpieczeństwa na osiedlowych drogach, na których kierowcy bardzo często pozwalają sobie na łamanie przepisów drogowych. Przedstawiciele władz podczas spaceru mieli okazję do przedstawienia w terenie planów zagospodarowania – m.in. rozbudowy cmentarza, remontów dróg czy też planów dotyczących terenów zielonych.

Taka inicjatywa spaceru z mieszkańcami spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Każdy z napotkanych mieszkańców mógł przedstawić swoje problemy, czy też pomysły na zagospodarowanie najbliższej okolicy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*