Remont siedziby drezdeneckiego ZHP

W czwartek, 7 maja, w Urzędzie Miejskim w Drezdenku została podpisana umowa na przebudowę oraz adaptację budynku przy ul. Marszałkowskiej na potrzeby organizacji i stowarzyszeń.

W opublikowanym przez burmistrz Piotrowską komunikacie czytamy, że

Do 31 sierpnia 2020 r. wykonawca – Usługi Budowlano-Wykończeniowe Prywerek Roman – wyremontuje salę z biurem i toaletą na siedzibę dla ZHP, biuro z toaletą dla innej organizacji oraz wymieni w całym obiekcie stolarkę okienną i drzwiową.

Przedsiębiorca wykona wszystkie niezbędne prace, aby między innymi harcerze z Drezdeneckiego Szczepu Harcerskiego „Puszcza” mieli odpowiednie miejsce do spotykania się i prowadzenia swojej codziennej działalności.

Inwestycja, o którą burmistrz Piotrowska zabiegała od początku swojej kadencji pochłonie 269 100 złotych i będzie gotowa już 1 września.


Naszym celem podstawowym jest gwarantować Wam – mieszkańcom Drezdenka i okolic – najświeższe informacje w czystej postaci. Nigdy nie sięgniemy po serwisy reklamowe pokroju AdSesnse, ponieważ sprzeciwiamy się nachalnym reklamom i za punkt honoru stawiamy sobie przejrzystość oraz estetykę. Nikt z redakcji nie pobiera honorarium. Światowa pandemia COVID-19 znacznie pokrzyżowała naszą strategię. Troszcząc się o lokalnych przedsiębiorców – wstrzymaliśmy proces pozyskiwania reklamodawców. Rozwój i utrzymanie serwisu kosztuje, więc uruchomiliśmy możliwość wpłacania darowizn o dowolnej kwocie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*