Pijana załoga śmieciarki w Strzelcach zdemolowała ogrodzenie posesji

Wczoraj, 19 maja policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich zatrzymali pijaną załogę śmieciarki. Kierowca „wydmuchał” prawie 2,5 promila alkoholu.

Jak informują policjanci z Lubuskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, we wtorek w Strzelcach Krajeńskich pracownicy jednej z firm odbierających odpady na terenie pobliskich Bronowic w czasie opróżniania koszy przy jednej z posesji, kierowca śmieciarki uszkodził ogrodzenie, a następnie razem ze współpracownikami odjechał z miejsca zdarzenia.

Wezwani na miejsce strzeleccy policjanci ustalili, dokąd odjechała śmieciarka, a następnie zatrzymali pojazd kilka kilometrów dalej.

Mundurowi szybko zorientowali się, że kierowca śmieciarki i jego załoga mogą być pod działaniem alkoholu. Badania policyjnym alkomatem szybko te przypuszczenia potwierdziły. […] Nic dziwnego, że w stanie w jakim się znajdował uszkodził ogrodzenie.

Informacja prasowa Lubuskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Kierowca pojazdu miał w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna na szczęście uszkodził tylko ogrodzenie posesji. Stan w jakim się znajdował nie pozwalał mu nawet na wyjście z kabiny wielotonowej ciężarówki. Policjanci postanowili przebadać również pozostałą część załogi i jak wskazał alkomat, oni też byli pod wpływem alkoholu. Mężczyźni mieli odpowiednio 1,5 oraz 0,5 promila alkoholu.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali prawo jazdy kierowcy, a po wykonaniu niezbędnych czynności śmieciarka pojechała w dalszą trasę z innymi pracownikami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*