Kolejne zwycięstwo Lubuszanina i wstępna koncepcja nowego stadionu

fot. KS Lubuszanin Drezdenko

Piłkarze KS Lubuszanin Drezdenko po raz kolejny pokazali na co ich stać. W meczu 27. kolejki wygrali 6:0 ze Spartakiem Deszczno. Natomiast w poniedziałek, 30 maja zaprezentowano projekt przebudowy stadionu miejskiego.

Wczoraj, 29 maja na Stadionie Miejskim w Drezdenku odbył się kolejny mecz Lubuszanina, który w starciu z piłkarzami Spartak Deszczno zwyciężył 6:0 (I. Appiah x4, M. Borkowski, S. Surmaj), zyskując kolejne trzy punkty w klasyfikacji generalnej. Do zakończenia rozgrywek pozostały trzy kolejki. KS Lubuszanin Drezdenku prowadzi w tabeli i aktualnie ma pięć punktów przewagi nad drugim zespołem – Pogoń Skwierzyna z łączną sumą 126 zdobytych bramek w sezonie. W przypadku utrzymania przewagi nad pozostałymi rywalami zespół z Drezdenka będzie czekać awans do lubuskiej IV ligi. Kolejny mecz odbędzie się 4 czerwca, o godz. 17:00, a rywalami Lubuszanina będzie Kosmos 78 Rudnica.

Co z przebudową Stadionu Miejskiego?

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Drezdenku odbyła się prezentacja projektu przebudowy stadionu miejskiego oraz konsultacje z przedstawicielami władz, radny miejskiej, młodzieżowej rady miejskiej, KS Lubuszanin Drezdenko oraz MKL Puszcza.

Zaprezentowany projekt zakłada kompleksową przebudowę stadionu, trybun, zaplecza treningowego, rewitalizację zabytkowych budynków, a także budowę strefy z urządzeniami sportowymi dla najmłodszych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*