Kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drezdenku

Dzień Kobiet i konkurs literacki – to najbliższe plany radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drezdenku. W środę (04 marca) w Urzędzie Miasta odbyła się kolejna, czwarta już sesja MRM.

Młodzieżowi radni Drezdenka po raz kolejny debatowali w sali sesyjnej Urzędu Miasta. Tym razem tematem rozmów była organizacja między innymi „Dnia Kobiet”, konkursu literackiego skierowanego do uczniów drezdeneckich szkół oraz propozycja rozplanowania środków MRM z budżetu Gminy.

Na swoją czwartą sesję, radni zaprosili Burmistrz Drezdenka – Karolinę Piotrowską oraz jednego z radnych Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego – Macieja Kudra-Bartkowiaka, którzy wraz z młodzieżowymi radnymi brali aktywny udział w sesji MRM.

Obecna kadencja Młodzieżowej Rada Miejskiej w Drezdenku została powołana po rocznej przerwie jesienią 2019 roku. Burmistrz K. Piotrowska już wtedy podkreślała jak ważną rolę w działalności samorządu odgrywa głos młodych ludzi i zaproponowała, aby przeznaczyć kwotę 12 tysięcy złotych na działalności radnych w 2020 roku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*