Jakub Bogusz z kolejnymi tytułami Mistrza Polski

fot. KS Dragon

W miniony weekend (27.05.-29.05.) w Zawierciu (woj. śląskie) odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu. Drezdenko reprezentowali Jakub Bogusz i Semir Wasilewski – obaj trenujący w Klubie Sportowym Dragon.

Zawodnicy Klubu Sportowego Dragon nie po raz pierwszy pokazali na co ich stać. Z Mistrzostw Polski Juniorów w Kickboxingu w Zawierciu wrócili z czterema medalami. Jakub Bogusz – obecny już Mistrz Polski w formule Full Contact zdobył kolejne trzy złote medale oraz potrójne Mistrzostwo Polski w formułach Pointfighting, Light Contact oraz Kick Light, natomiast Semir Wasilewski do Drezdenka wraca z brązowym medalem.

Uważam, że wypadłem znakomicie. Pokazałem, że jestem jednym z topowych zawodników, oczywiście wszystko to zasługa mojej ciężkiej pracy oraz trenerów Bartłomiejom Więckiewicza i Dominika Perzanowskiego. Spodziewałem się tych sukcesów i potraktowałem je jako kolejny kamień milowy w karierze. Faworytem czułem się we wszystkich formułach. Bardzo długo przygotowywałem się do Mistrzostw Polski w Zawierciu, a największe skupienie poświęciłem walkom finałowym w kick light i light contact.

Jakub Bogusz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*