Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Wschodniej w Drezdenku

Policjanci przypominają, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Wschodniej w Drezdenku (skrzyżowanie z kamieniem) obowiązuje nowe oznakowanie pionowe i poziome. Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji policjanci radzą, aby nie jeździć na pamięć i stosować się do oznakowania.

sierż. szt. Tomasz Bartos

4 Komentarze

 1. He he he.
  Mieszkam w Stargardzie.
  Od czterech lat bywam dość regularnie w Drezdenku.
  Nigdzie nie spotkałem taki ignorantów jak w Drezdenku.
  W tym „mieście” przepisy ruchu w ogóle nie obowiązują. Jestem permanentnie wyprzedzany w Kleśnie na bruku pomimo, że jadę tam maksymalną prędkością dopuszczalną. W zasadzie jeszcze żaden pojazd FSD nie jechał tam zgodnie z przepisami. Dziś zostałem wyprzedzony zaraz za przejazdem na ciągłej przez jakiegoś cepa w Audi.
  Podczas remontu wiaduktu i drogi z Drezdenka Nowego zostałem objechany na czerwonym świetle 4 razy. To już jest chore. Nigdzie takiego czegoś nie doświadczyłem przez 40 lat jak jestem kierowcą.
  Wyprzedzanie na pasach i ciągłej to standard w tym „mieście”. Strach tam jeździć bo nigdy nie wiadomo co cię spotka.
  Pozdrowienia dla śpiących policjantów.

  • drogowych baranów wszędzie pełno , ja w Kleśnie jeżdżę zgodnie z przepisami a mam rejestrację FSD , więc nie generalizuj . Ja natomiast często bywam w Szczecinie , jeżdżę przez Suchań , a jeśli mam pecha i wracam o takiej porze gdy pół Stargardu wraca ze Szczecina z pracy , to wierz mi , że na Struga i dalej w kierunku Stargardu zwyczajnie boję się o własne bezpieczeństwo , drezdeneccy piraci to pikuś przy tamtejszych idiotach … I nie sil się na złośliwości typu „mieście ” ,bo to słabe jest , wykreślenie z nazwy „szczeciński” nie robi ze Stargardu metroplii .Pozdrawiam Ciebie i normalnych kierowców .

 2. Nareszcie….wydaje mi sie jednak, ze to nie jest reorganizacja ruchu tylko wreszcie zwrocenie uwagi na prawidlowa jazde na tymze skrzyzowaniu. Czesto jezdze tamtedy pokonujac to skrzyzowanie w sposob przedstawiony na grafice ( wydaje mi sie prawidlowo ) a mimo to spotkalem sie z zachowaniami i gestami innych kierowcow dajacymi mi jasno do zrozumienia ,,jak jedziesz baranie”. Skrzyzowanie wteszcie bedzie bardziej bezpieczne ale tez duzo latwiejsze do pokonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*