Zgłosił się na komendę, nie wiedział, że jest poszukiwany

Zgłosił się na komendę, nie wiedział, że jest poszukiwany

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzania. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że mężczyzna sam zgłosił się na komendę w innej sprawie. Podczas rozmowy dyżurny szybko zorientował się, że 52-latek może być poszukiwany. Po sprawdzeniu okazało się, że policyjna intuicja go nie zawiodła. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do Zakładu Karnego.

Służba w Policji często bywa nieprzewidywalna i zaskakująca. Również dyżurni, którzy na co dzień pełnią służbę na stanowisku kierowania spotykają się z zaskakującym sytuacjami. Z całą pewnością do takich interwencji można zaliczyć sytuację, która miała miejsce poniedziałku (25 maja) w strzeleckiej jednostce. Tego dnia do komendy zgłosił się 52-latek. W trakcie rozmowy z nim dyżurny nabrał podejrzeń, że mężczyzna może być poszukiwany. Po sprawdzeniu okazało się, że wystawiono za nim sądowy nakaz doprowadzenia celem odbycia karę pięciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. We wtorek (26 maja) został przewieziony do więzienia, gdzie będzie odsiadywał zasądzoną karę.

Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*