Zachęcamy do pisania artykułów

Każdy autor artykułów chciałby, aby jego teksty przeczytało jak najwięcej osób. Dzięki nam istnieje taka możliwość! Gazeta Drezdenko Bez Cenzury wydawana jest w nakładzie 5000 sztuk i w całości rozchodzi się do czytelników w zaledwie kilka dni. Pozostawiamy ją w stałych punktach na terenie gminy Drezdenko, Zwierzyn, Stare Kurowo, Dobiegniew, Drawsko i Krzyż Wielkopolski. Oprócz tego artykuły trafiają na www.idrezdenko.pl i są promowane na portalu społecznościowym Facebook.

Pisanie artykułów może stać się hobby, które daje radość zrobienia czegoś dla innych i pozostawienie swojego śladu w historii naszego regionu.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się we współpracę z naszą gazetą, której główną funkcją jest informowanie o działaniach samorządu, utrwalanie wydarzeń kulturalnych i społecznych, które mają miejsce w naszej okolicy. Ponadto na łamach gazety możemy pochwalić się sukcesami lokalnych mieszkańców.
Jeżeli macie Państwo informację o tym, co się wydarzyło interesującego i ważnego w poszczególnych miejscowościach zapraszamy do współpracy.

Artykuły należy dostarczyć na e-mail redakcja@idrezdenko.pl do 25-tego każdego miesiąca.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*