Wyśmienite Danie Główne w Teatrze Kotłownia

„Decyzję o ugotowaniu mojego męża podjęłam w dniu, w którym mnie opuścił…”, czyli spektaklami walentynkowy o relacjach damsko-męskich pt. „Danie główne” w Teatrze Kotłownia.

Komedia na podstawie sztuki Debbie Isitt pt. „Kobieta, która ugotowała męża” opowiada o trójkącie, który na równię pochyłą spycha małżeństwo Hilary i Kena. Sztuka pełna zabawnych dialogów i sytuacji przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, gdzie pytania żony kontrastują z kłamstwami męża. Wszystko w świetnej oprawie z profesjonalną grą aktorską Bartosza Bandury i Kamili Pietrzak-Polakiewicz.

Spektakl miał swoją premierę w Teatrze Kotłownia dn. 13 lutego br. i przyciągnął blisko 150 osób, włącza się w ogólnopolską akcję anty/walentynkową, która jest formą promowania czytelnictwa poezji.

Przypomnijmy, że Teatr Kotłownia, mieści się w podziemiach kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Drezdenku i na jego scenie prezentowane były już dwie sztuki,  „NFZ … czyli czas leczy rany”, oraz „Pogodzić się ze światem”. Teatr nie mógłby funkcjonować gdyby nie ciężka praca osób takich jak Tomasz Walczak, Jerzy Hajduga, Jarek Książek, Karol Dzwończyk, oraz Bartosz Bandura.

Mateusz Grzymałowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*