Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie czas start!

Na piłkarską scenę w Drezdenku powracają Wielkopolsko–Lubuskie Ligi Piłkarskie. W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 5 tysięcy młodych piłkarzy, grających, na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz, będzie rywalizować o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

– Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający, na co dzień pod egidą naszego klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, koordynator Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

To właśnie turniej ma stać się sprawdzianem zdobytych dotychczas umiejętności. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację.

Kolejne rozgrywki, odbędą się 10 września (sobota) na Orliku przy ul. Szkolnej 11 w Drezdenku, o godzinie 10:00. Na murawie pojawią się wszyscy podopieczni klubu, trenujący w kategorii Żak i Młodziki z Drezdenka i Gorzowa Wlkp.

Więcej informacji u koordynatora lokalizacji Wiesława Kaczmarka, pod nr tel. 604 076 630, lub na www.wllp.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*