Teatr Alter Ego

Stowarzyszenie Alternatywna Gmina i Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Tischnera zapraszają młodzież szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wspólnej zabawy w Teatr. Przed laty w Drezdenku działała grupa młodzieży pod „wezwaniem” Tomasza Walczaka jako Młodzieżowy Teatr Poezji Alter Ego… Zdobywali laury w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Po latach Alter Ego powraca. Tomasz Walczak i Paulina Swacińska zapraszają wszystkich chętnych.

Interesuje Cię literatura, muzyka, plastyka, ruch, taniec, pantomima… Chcesz poznać siebie i możliwości własnego ciała, chcesz poznać innych mających podobne pasje i zainteresowania, chcesz się rozwijać, to właśnie jest propozycja dla Ciebie. Poza cyklicznymi warsztatami, będziemy pracowali nad realizacją spektakli teatralnych, zamierzamy brać udział w festiwalach i przeglądach ogólnopolskich.

Wychodząc naprzeciw prośbom wielu, odrębnie i równolegle uruchamiamy grupę dla dorosłych. To propozycja skierowana nie tylko do byłych aktorów Alter Ego, choć na tych liczymy najbardziej. Zapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców naszego miasta i okolic. Przyda się kazda para rąk, każdy talent, każda osoba.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy: tomaszwalczak3@wp.pl, możesz się także zgłosić korzystając z FB, tam utworzyliśmy wydarzenie na stronie fanowskiej Stowarzyszenia Alternatywna Gmina.

Czekamy na Ciebie do końca listopada

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*