Stara Piekarnia GYM – nowe miejsce dla aktywnych

 W „Stara Piekarnia GYM” znajdziecie siłownię, profesjonalnych trenerów i dietetyków. Siłownia jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od wieku, stażu treningowego czy płci. 

Nowe miejsce dla aktywnych

Stara Piekarnia GYM znajduje się przy ul. Słonecznej, w zabytkowych halach po największej w okolicy piekarni (okolice targowiska miejskiego). Wnętrze obiektu zostało w całości odnowione z zachowaniem przemysłowego klimatu i podzielone na 3 strefy:

  • strefa cardio w której znajdą się orbitreki, bieżnie a także unikatowe maszyny VERSA CLIMBER.

  • strefa maszyn a w niej pełen przekrój urządzeń na wszystkie partie mięśniowe,
  • Strefa wolnych ciężarów, wyposażona w ławeczki, suwnicę Smitha, klatkę do przysiadów a także zestaw ciężarów typu BUMPER do treningu funkcjonalnego

W obiekcie znajdować się będzie także szatnia dla kobiet i mężczyzn oraz prysznice, gdzie będzie można odświeżyć się po intensywnym wysiłku.

Poćwiczysz dłużej i pod okiem fachowców

Siłowania czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, w soboty w godz. 08:00-21:00, a w niedzielę w godz. 09:00-19:00.

Stara Piekarnia GYM to nie tylko miejsce do samodzielnych ćwiczeń, ale także możliwość zajęć pod okiem specjalistów:

Michał  Szlendak jest nie tylko właścicielem siłowni i przedsiębiorcą, ale przede wszystkim sportowcem z pasji, trenującym od 2008 roku brazylijskie jujitsu (brązowy pas), medalista mistrzostw polski i wielu turniejów międzynarodowych, grający w drużynie siatkówki UM Drezdenko. Uprawia sporty siłowe i jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona, ukończył wiele kursów z dietetyki.

Aurelia Komo-Libio to wszechstronna i utalentowana, wielokrotna mistrzyni Polski kettlebell. Zwyciężczyni licznych biegów z przeszkodami, górskich oraz zawodów crossfit. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów i mnóstwo ukończonych szkoleń sprawiają, że Aurelia znajduje się w gronie najlepszych trenerów. Treningi personalne pod jej okiem są bardzo efektywne i dostosowane do potrzeb podopiecznych.

Adrian Maliński – profesjonalny sportowiec i trener. Od pewnego czasu zawiesił starty w MMA i całkowicie poświecił się rozwojowi w kierunku dietetyki i treningu personalnego.  Ten pasjonat zdrowego trybu życia prowadzi konsultacje również online i dokładnie kontroluje swoich podopiecznych. Możecie być pewni, że będzie również częstym gościem Stara Piekarnia GYM.

Wojciech Prokopowicz bedzie konsultantem, szkoleniowcem i trenerem. Posiada uprawnienia instruktorskie z lekkoatletyki, gimnastyki sportowej, gimnastyki korekcyjnej, pływania oraz samoobrony które zdobył na AWF Gorzów WLKP, posiada także całą masę szkoleń. Trenując wiele sportów, potrafi dopasować treningi i szkolenia pod indywidualne jednostki. Niezależnie czy to sporty zimowe, sporty walki czy nawet bieganie, Wojtas pomoże Wam poprawić wyniki!

Adam Sieinski trener i sportowiec, pasjonat aktywności fizycznej od 2007 roku trenujący sporty walki, początkowo było to brazylijskie jiu jitsu później kickboxing. Multimedalista w zawodach polskich jak i międzynarodowych. Od kilku lat zajmuje się też treningiem siły i wytrzymałości, a efektem tej pracy jest wywalczony medal na zawodach kettlebell sport. Instruktor kettlebell i fitness, uczestnik wielu szkoleń.

Jak wygląda wnętrze Activ Gym?

Cenowe okazje

Jak wyglądają opłaty za korzystanie z siłowni? Bardzo prosto i przejrzyście. Co najważniejsze, każde wejście na siłownię nie ma ograniczeń – ćwiczysz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Poniżej cennik:

  • jednorazowa wejściówka – 20 zł
  • karnet wejść na 1 miesiąc  – 100 zł

Kontakt i więcej informacji

  • Stara Piekarnia GYM
  • ul. Słoneczna, Drezdenko
  • FACEBOOK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*