Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w Naturhouse

W nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Drezdenku można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Drezdenku należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Karolina Kałuziak, dietetyk z Centrum Naturhouse w Drezdenku. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. –Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Drezdenku przy ul. Stary Rynek 7.

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek, Środa: 11:00 – 19:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 7:00 – 15:00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 734 608 608

Więcej informacji na temat Naturhouse oraz adresy wszystkich Centrów dostępne są na stronie internetowej www.naturhouse.com.pl oraz pod numerem infolinii 801 11 12 13.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*