Sezon startowy Klubu Sportowego Dragon

Już w tą sobotę tj. 22 października pierwsze zawody w tym sezonie. Organizatorem zawodów w kickboxingu pod nadzorem PZKB jest Artur Cholewa z zaprzyjaźnionego klubu Alkon Szczecin.

Z Drezdenka zgłosiliśmy czterech zawodników z czego aż trzech to osoby które po raz pierwszy wystartują w zawodach kickboxingu i K-1. Łącznie Klub Sportowy Dragon do rywalizacji sportowej wystawił 25 zawodników.
W najbliższym miesiącu a dokładnie 26-27 listopada Klub Sportowy Dragon jest organizatorem Pucharu Polski w Taekwon-do ITF Dragon Cup II edycja. Zapraszamy wszystkich na to spektakularne widowisko. W sobotę rywalizację podejmą dzieci od 5 do 12 roku życia. W niedzielę młodzież i dorośli. Konkurencje w jakich będą brali udział zawodnicy to układy formalne TUL, techniki specjalne, walki kalaki dla najmłodszych, walki semi Hogo dla dzieci 10-12 lat, oraz light kontakt od 13 roku życia. Wstęp na tą imprezę jest bezpłatny także serdecznie zapraszamy. Zawody odbędą się na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich. Z pewnością nie zabraknie nas na zawodach Mikołajkowych 4 grudnia w Gostyniu organizowanych przez Tiger Wielkopolska – Krzysztof Bednarz.

Od początku roku kalendarzowego 2017 roku czeka nas szereg imprez w kickboxingu oraz Taekwon-do o statusie międzynarodowym jak i krajowym. W zależności od liczby uczestników oraz środków jakimi będziemy dysponować ustalone będą wyjazdy na te imprezy.
W chwili obecnej Drezdenko może śmiało się chwalić zawodnikami w obu dyscyplinach walki w tzw stójce. Zarówno dzieci jaki i młodzież bardzo dobrze sobie radzą w rywalizacji sportowej w kraju jak i za granicą. Zawodnicy naszego klubu mają bardzo wysoki poziom szkoleniowy oraz warunki treningowe. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy oraz piątki.

Jeżeli ktokolwiek chciałby spróbować sił w walce sportowej zapraszamy na treningi.

Więcej informacji pod nr Tel 667 631 694.

Z wyrazami szacunku
Bartłomiej Więskowicz III DAN Taekwon-do ITF

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*