Ścieżka zdrowia

Gmina Drezdenko obfituje w tereny zachęcające do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. W ostatnich latach zauważamy znaczący wzrost zainteresowania siłowymi jak i wytrzymałościowymi dyscyplinami sportowymi (Bieganie, crossfit, siłownia), w których to nasi mieszkańcy osiągają niemałe sukcesy na szczeblu lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym.

W ramach działań na rzecz promowania aktywności fizycznej, Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Drezdenko składa projekt dotyczący wybudowania w okolicach stadionu miejskiego tzw. „Ścieżki Zdrowia”.

Wskazujemy proponowaną przez nas lokalizacje oraz rozwiązania, które wzbogacą ofertę sportową dla wszystkich aktywnych mieszkańców, niezależnie od ich wieku i doświadczenia jakie posiadają w sporcie.

Jesteśmy przekonani, że zaproponowane rozwiązanie przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania sportem, oraz integracji środowisk sportowych, w końcu nic tak nie łączy jak sport. Proponowane rozwiązanie może stać się także jednym z elementów przyszłej przebudowy okolic stadionu miejskiego, jako głównego  ośrodka kultury fizycznej w mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią projektu.

Ścieżka zdrowia

Przyjazna Gmina Drezdenko

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*