Ruch Kukiza w powiecie strzelecko-drezdeneckim

Świetny, bo aż 20-procentowy wynik Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich sprawił, że ludzie uwierzyli w możliwość zmian w naszym kraju. Społeczeństwo nie chce oglądać twarzy wciąż tych samych okradających i okłamujących nas ,,polityków’’. Niechęć do obecnie rządzącej klasy politycznej spowodowała, że sympatycy Kukiza spotkali się dnia 28 maja 2015 w Gorzowie Wlkp. by poznać się bliżej oraz omówić sprawy organizacyjne w tym wspólny wyjazd na konwent z udziałem Pawła Kukiza, który odbędzie się 27 czerwca w miejscowości Lubin na dolnym śląsku. Wszyscy chętni na wyjazd z powiatu strzelecko-drezdeneckiego mogą zgłosić się do Pana Darka Skarżyńskiego (tel. 730 459 428).

W naszym powiecie  powstał także Ruch Obywatelski Kukiza, do którego serdecznie zapraszamy wszystkie osoby popierające Pawła, oraz mogące pomóc nam w organizacji akcji, ulotkowaniu i uświadamianiu społeczeństwa w jaki sposób okrada nas obecny system. Bardzo ważne będzie wrześniowe referendum w którym wyrazimy swoje zdanie na temat wprowadzenia JOWów, finansowania partii politycznych i rozstrzyganiu prawa podatkowego na korzyść podatnika. Będziemy robić wszystko by promować udział w referendach, by głos zwykłego obywatela został dostrzeżony.

Ostatnio ulotkowaliśmy i edukowaliśmy społeczeństwo podczas Święta Konia w Mierzęcinie. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i serdecznością mieszkańców. Zaskoczyło nas to, że różne osoby chętnie brały ulotki, rozmawiały i wymieniały z nami swoje opinie. Kolejna impreza na której będziemy obecni to Jarmark Kasztelański pod koniec czerwca w Drezdenku. Postaramy zabrać ze sobą kilka gadżetów.

Działania w powiecie koordynują:

Krzysztof Kempara – Stare Osieczno

villastareosieczno@gmail.com

Łukasz Piczak – Przynotecko

lukasz26411@wp.pl

Jesteśmy na facebook: https://www.facebook.com/powsdkukiz

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

Łukasz Piczak

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*