Nowy Komputronik w Drezdenku

Kolejny salon polskiej spółki z branży IT będzie znajdował się w Drezdenku, przy ulicy Sienkiewicza 3C/30. Wielkie otwarcie całkowicie odnowionego salonu Komputronik będzie miało miejsce w sobotę, 1 lipca.

Otwarcie nowego salonu Komputronik już w tę sobotę o godzinie 10.00. Specjalnie na tę okazję, przygotowana została wyjątkowa oferta promocyjna. Odwiedzający będą mieli okazję kupić najnowsze laptopy, drukarki, smartfony i wiele innych produktów nawet o 30% taniej. W ofercie zniżkowej znalazł się m. in. wideorejestrator Navitel, który z pewnością zainteresuje wszystkich kierowców. Decydując się na jego zakup, klienci zyskują także 12-miesięczną licencję na nawigację Navitel z mapamy Europy na smartfon lub tablet.

W nowo otwieranym salonie Komputronik znajdą się wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT, RTV oraz małego AGD. Sklep będzie działał 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 17.30, w soboty między godziną 10 a 14.

***

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Kontakt dla mediów:
Karolina Gajewska
Project Manager
Q&A Communications
karolina.gajewska@qacommunications.com
tel. kom.: +48 600 952 061

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*