Dzień otwarty w Victaulic Polska

W tym roku 4 czerwca podobnie, jak w ubiegłym firma Victaulic Polska otworzyła swoje bramy dla pracowników i ich najbliższych, którzy mogli zwiedzić cały zakład. Była to nie lada gratka,  móc zobaczyć procesy produkcyjne na poszczególnych wydziałach.

Przygotowano szereg prezentacji multimedialnych, aby pokazać, czym na co dzień zajmuje się firma. Warsztaty bhp, pierwszej pomocy medycznej czy obsługi gaśnic  pod okiem profesjonalistów ze Straży Pożarnej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych uczestników. Dodatkową atrakcją tegorocznych dni Otwartych było  przygotowanie atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Poza popularnymi ,, dmuchańcami’’ dzieci mogły obejrzeć interaktywny spektakl pt: ,,Akademia Pana Kleksa’’  w wykonaniu aktorów poznańskiego Teatru Pana O, pokaz taekwondo w wykonaniu adeptów  z UKS Dragon – sekcja Drezdenko, oraz pokaz Dziewcząt z buławami przy akompaniamencie Młodzieżowej orkiestry Dętej z Drezdenka. Dodatkową atrakcją  dla nieco starszych był spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Kotłownia. Tegoroczny Dzień Otwarty w Victaulic Polska należał do wyjątkowo udanych i z pewnością pokazał, że Victaulic jest firmą nowoczesną z dużym potencjałem do dalszego rozwoju.

Małgorzata Pietrzkiewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*