Dzień Dziecka z Akademią Lubuszanina

W sobotę 03.06.2017 na Stadionie Miejskim w Drezdenku odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, którą zorganizowała Akademia Lubuszanin. Inicjatorami i głównymi organizatorami były Rady Rodziców grup „Skrzat” i „Żak” z Panią Elą Bubacz na czele.

Otwarcia dokonał Burmistrz Drezdenka w asyście Przewodniczącego Rady Miejskiej i Prezesa DKS Lubuszanin.

Około 60-cioro dzieci wraz z rodzicami uczestniczyło w różnego rodzaju konkurencjach sportowych i meczach piłkarskich, które prowadzili trenerzy i ich asystenci. Za każdą z nich, dzieci otrzymywały naklejki, które były wklejane do okazjonalnego albumu.

Następnie rodzice dzieci z grupy „Skrzat” zagrali mecz z rodzicami dzieci grupy „Żak”. Było dużo emocji, ale przede wszystkim super zabawa, przy dopingu fan-clubów. Ostatecznie, wynikiem 4:3, zwyciężyła drużyna rodziców grupy „Żak”, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu. Dodatkowo rozegrano konkurs rzutów karnych, który zdecydowanie wygrała drużyna „Skrzatów”. Na koniec odbył się wspólny taniec ze śpiewem oraz wręczenie okazjonalnych medali.

Dzieci otrzymały nagrody w postaci gadżetów klubowych (kubki, odznaki, długopisy) oraz pamiątkowe medale. Były również wspólne zdjęcia dzieci i rodziców.

Organizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Mamy dzieci zadbały o catering (kiełbaski, ciasta, lody, napoje, itp.).

Wszyscy bawili się znakomicie.

Michał Sapór

Foto: Weronika Galant

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*