Dzień Dziecka oraz IV Turniej Piłki Nożnej 2018

9 czerwca na boisku Klubu Sportowego „URAN” w Trzebiczu odbył się Dzień Dziecka oraz IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Drezdenka. Organizatorem imprezy byli  Sołtysi i Rady Sołeckie Trzebicza, Osowa i Trzebicza Nowego , KS „URAN” w Trzebiczu, Szkoła Podstawowa w Trzebiczu, Stowarzyszenie KGW „STOKROTKI” w Trzebiczu oraz Radni.

W programie imprezy było : IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej, Gry i zabawy zręcznościowe i sprawnościowe przygotowane i przeprowadzone przez Grono Pedagogiczne z SP Trzebicz – każdy z uczestników otrzymał nagrody rzeczowe ufundowane przez sołectwa , pokaz I pomocy przedmedycznej z ćwiczeniami na fantomie przeprowadzony przez Panią Jolę Kłos oraz Paulinę Pieluszczak – Schodolską pracownika PSSE Drezdenko , dzieci mogły korzystać z bezpłatnych zamków dmuchanych , odbyły się zabawy z animatorem Panią Katarzyną Campbell, malowanie twarzy bezpłatne figurki z balonów oraz przygotowany był przez Panie z KGW i Rady Sołeckiej poczęstunek dla dzieci. Dla dorosłych zaś serwowana była kawa, herbata oraz wypieki przygotowane przez Panią Iwonę Kardacką – sołtys Osowa. Swoją obecnością zaszczycili nas : Burmistrz Drezdenka Maciej Pietruszak, Starosta powiatu strzelecko – drezdeneckiego Edward Tyranowicz, oraz przedstawiciel Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Całość imprezy była nieodpłatna dla dzieci. W Turnieju Piłki Nożnej wzięły udział 4 drużyny : KS „URAN” Trzebicz, „MUSZELKA” Ogardy, „ŁUCZNIK ” Strzelce Kraj. oraz „POLONIA” z Lipek Wielkich.

I miejsce zajęła nasza drużyna z Trzebicza, II miejsce zajęła drużyna z Ogard a III drużyna ze Strzelec Kraj. Drużyny otrzymały puchary i medale ufundowane przez Burmistrza Drezdenka, piłki ufundowane przez LZPN w Zielonej Górze, zaś najlepsi piłkarze otrzymali statuetki i słodycze ufundowane przez Starostę. Imprezę prowadziła Pani Dyrektor SP Trzebicz Beata Turczyn. Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom tym dużym i tym małym dużo radości i uśmiechu na twarzy do zobaczenia za rok . 

W imieniu swoim organizatorów składam podziękowania dla sponsorów imprezy : Zakładowi Masarniczemu Państwa Przewoźnych z Trzebicza, Sklepu spożywczego „MIŚ” z Trzebicza, Rafała i Beaty Ambrożkiewicz, Renaty i Michała Szlendak, Piekarni „HERT” z Gościmia, Waldemarowi Kupczak, Tadeuszowi Mące, KGW „STOKROTKI” w Trzebiczu, KS „URAN” w Trzebiczu, Burmistrzowi Drezdenka, Staroście Powiatu, Sołtysom i Radom Sołeckim : Osowa, Trzebicza Nowego . 

Podziękowania kieruję dla osób, które pomogły przygotować imprezę : Radzie Sołeckiej Trzebicza: Marii Wojtysiak, Basi Majewskiej, Ewie Kupczak, Jadwidze Rudkiewicz, Michałowi Szlendak, Sołtys i Radzie Sołeckiej Osowa Iwonie Kardackiej oraz Małgorzacie Pieluszczak, Paniom z KGW : Sabinie Soboń, Sabinie Krama, Gronu Pedagogicznemu z SP Trzebicz oraz Pani Dyrektor Beacie Turczyn, sołtys Trzebicza Nowego Grażynie Bedla, osobom: Magdalenie Nowik, Jackowi Chmielewskiemu, Zbigniewowi Smogurowi, Janowi Sosnowskiemu, Dariuszowi Turczyn, Karolinie Greg, Elżbiecie i Sebastianowi Stróżyńskim, Katarzynie Woźniak, Aleksandrze i Arturowi Rudkiewicz, Klaudii i Tomaszowi Sokalskim , Dawidowi Szlendak, Kasi Kasprzak, Monice Pokora. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Paulina Pieluszczak-Suchodolska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*