Drezdenko szuka nazwy dla targowiska

Drezdenko szuka nazwy dla targowiska

Nowe targowisko miejskie w Drezdenku jest już gotowe. Obecnie mieszkańcy czekają na jego oficjalne otwarcie, ale zanim to nastąpi, gmina chce wspólnie z mieszkańcami wybrać nazwę dla tego miejsca.

Inwestycja została zrealizowana przez obecne władze samorządowe, a środki na jej budowę pozyskano jeszcze w poprzedniej kadencji z programu Polski Ład.

Urząd zaprasza do udziału w konkursie na nazwę nowego targowiska. Swoją propozycję może zgłosić każdy mieszkaniec. Następnie komisja wybierze trzy najciekawsze nazwy, które trafią pod głosowanie. Ostateczna decyzja będzie więc należeć do mieszkańców.

Więcej na: https://drezdenko.wdialogu.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*