Drezdeneccy kick boxerzy na podium Mistrzostw Polski w full contact

6-8 kwietnia w Kaliszu Polski Związek Kickboxingu wraz z Ziętek TEAM zorganizowali Mistrzostwa Polski w Full Contact. Dla przypomnienia Full Contact to jedna z form walki na ringu, gdzie dopuszczone są kopnięcia powyżej pasa oraz uderzenia bokserskie. Zwycięża zawodnik po przez przewagę punktową, nokautując zawodnika bądź uzyskując znaczącą przewagę techniczną. Klub Sportowy Dragon Drezdenko wystawił dwóch zawodników. Oskara Ferensa w kategorii junior młodszy do 81 kg, oraz Julię Blatkiewicz w kategorii junior starszy 60 kg.

Oskar Ferens powraca z tytułem vicemistrza kraju. Na co dzień mieszka i uczy się w Drezdenku, trenuje pod okiem trenera Bartłomieja Więskowicza. To pierwszy start w tej formule naszego podopiecznego, oraz pierwszy sezon startowy tego zawodnika. Strach pomyśleć, co będzie się działo w kolejnych latach. Wielka chęć walki oraz rozwoju w tym kierunku pozwala nam ze spokojem przyglądać się dalszemu rozwoju tego zawodnika oraz szkoleniu go pod każdą wybraną przez siebie formułę walki. Gratulujemy Oskar i czekamy na kolejne sukcesy.

Julii Blatkiewicz już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Dumnie reprezentująca nasze Drezdenko od paru sezonów, multimedalistka imprez krajowych w Taekwon-do oraz w kickboxingu. Na co dzień uczy się w Gorzowie Wlkp. i tam też pod okiem trenera Rafała Bagińskiego szlifuje swój kunszt walki w stójce. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w Drezdenku u boku trenera Bartłomieja Więskowicza. Dzięki dobrze rozwiniętej siatce Klubu Sportowego Dragon miała ona możliwość kontynuowania swojej pasji w Gorzowie. Z roku na rok coraz to lepsza technicznie z ogromnym sercem do walki przywozi kolejne trofea do domu w tym obecnie zdobyty brązowy medal. Julia jesteś przykładem dla wielu chętnych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze sportem walki. Mamy nadzieję, że takich chętnych nie zabraknie w naszym mieście.

W drezdeneckiej sekcji Klubu Sportowego Dragon zapisy trwają cały rok. Zajmujemy się kształtowaniem dzieci i młodzieży z zakresu fizycznego rozwoju ogólnego, sztuk walki, takich jak Taekwon-do, kickboxing, k1, boks oraz elementy muay thai. Od stycznia wprowadziliśmy dodatkowe treningi z zakresu walki MMA. Treningi z walki w parterze prowadzone są przez Mistrza Polski trenera Dariusza Czaińskiego. Poprzez połączenie parteru ze stójką  uzyskaliśmy dobrze rokujący team MMA.

Zajęcia odbywają się na profesjonalnie przygotowanej sali treningowej mieszczącej się przy ulicy Poniatowskiego 1a w Drezdenku. Rozkład zajęć w tygodniu:

  • poniedziałki i środy MMA o godzinie 18.00,
  • wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00 Taekwon-do (dzieci od 5 roku życia), 19.00 do 20.30 walka w stójce.

Wszystkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 667 631 694 bądź na stronie www.ks-dragon.pl oraz na naszym profilu facebook KS Dragon Drezdenko.

Ze sportowym pozdrowieniem

dla wszystkich fanów sztuk oraz sportów walki

Zarząd Klubu Sportowego Dragon

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*