Co dalej z ul. Niepodległości?

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze zapewnia, że ubiega się o środki finansowe w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze na realizację przebudowy drogi wojewódzkiej nr 160 w Drezdenku, a konkretnie jej fragmentu …

Starania obejmują znalezienie środków finansowych tylko na przebudowę odcinka od skrzyżowania z ul. Krótką do skrzyżowania z ul. Portową. Dla niewtajemniczonych jest to fragment drogi tuż za mostem na rzece Noteć, gdzie ustawione zostały światła (o czym pisaliśmy TUTAJ) i wprowadzono ruch wahadłowy. Niestety ZDW nie powiadomiło o terminie rozpoczęcia prac.

W przypadku ul. Niepodległości, ZDW zapewnia, że zdaje sobie sprawę ze złego stanu nawierzchni tego odcinka drogi wojewódzkiej nr 160 i w najbliższym czasie zamierza podjąć prace związane z jego konserwacją. Jednocześnie informują, że ze względu na dużą ilość wniosków napływających od samorządów i mieszkańców dotyczących remontu dróg, ZDW nie jest w stanie zrealizować wszystkich inwestycji ze względu na ograniczone zasoby finansowe.

ODPOWIEDŹ Z ZDW

Mateusz Grzymałowski

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*