Bądź EKO i oszczędzaj!

Urząd Miejski w Drezdenku informuje, że spółka PGNiG ogłosiła akcję „Dofinansowanie nawet do 3000 zł” na wymianę starego pieca „kopciucha” na gazowy kocioł kondensacyjny. Odbiorcy legitymujący się ważną Kartą Dużej Rodziny mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 3 000,00 zł, a pozostali odbiorcy w wysokości 1 000,00 zł. Akcja startuje od 5 kwietnia 2018 r., a zgłoszenia wraz z kompletem dokumentów będą przyjmowane od 2 maja 2018 r. w Biurach Obsługi Klienta PGNiG. Jednym z warunków akcji jest zawarcie umowy kompleksowej na pobieranie paliwa gazowego w okresie od 5 kwietnia 2018 r. a dniem będącym datą zakończenia Akcji. Regulamin akcji oraz druki dostępne są pod adresem http://pgnig.pl/dofinansowanie

Czym jest smog?

Smog to nienaturalna mgła zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego. Tworzy się podczas bezwietrznej pogody i dużej wilgotności. W skład smogu wchodzą niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne, tlenek azotu i tlenek siarki oraz pył zawieszony PM10 i PM2,5.

Główną jego przyczyną jest „niska emisja”, czyli spaliny pochodzące głównie z pieców starego typu na paliwo stałe (88% zanieczyszczeń powietrza). Szacuje się, że takich „kopciuchów” funkcjonuje w Polsce ok. 3 mln sztuk, w których co roku pali się aż 2 mln ton śmieci!

Smog jest szczególnie niebezpieczny dla kobiet w ciąży, dzieci, osób starszych oraz z dolegliwościami układu oddechowego.

Znamy rozwiązanie

Dostrzegamy potrzebę poprawy stanu powietrza w Twojej okolicy. Nowoczesnym sposobem na czystszą atmosferę jest stosowanie gazu ziemnego do ogrzewania domu. To jedno z najczystszych paliw jakimi dysponujemy. Przy jego spalaniu powstaje jedynie dwutlenek węgla, para wodna i niewielkie ilości tlenków azotu.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę swojego starego „kopciucha” na gazowy kocioł kondensacyjny w ramach naszej Akcji, nie tylko przyczynisz się do poprawy stanu powietrza, ale dodatkowo zyskasz nawet do 3000 zł.

Pamiętaj, akcja „Dofinansowanie nawet do 3000 zł” startuje od 5 kwietnia 2018 r., a zgłoszenia wraz z kompletem dokumentów będą przyjmowane od 2 maja 2018 r.

Dla kogo?

 • 1000 dofinansowań dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w wysokości 3000 zł
 • 10000 dofinansowań dla pozostałych Klientów w wysokości 1000 zł

Co zyskujesz?

 • Dofinansowanie do zakupu pieca gazowego nawet do 3000 zł
 • Nowoczesny i ekologiczny sposób ogrzewania Twojego domu
 • Wygodę i bezpieczeństwo dzięki bezobsługowości nowoczesnych kotłów gazowych
 • Poprawę jakości powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu

Jak zamówić?

 • Zlikwiduj na zawsze swoje palenisko lub kotłownię na paliwo stałeKup i zainstaluj nowy gazowy kocioł kondensacyjny
 • Wykaż powyższe czynności stosownymi dokumentami (fakturami bądź rachunkami, jednoznacznie wskazującymi zakup i montaż gazowego kotła kondensacyjnego) wystawionymi od 5 kwietnia 2018 r.
 • Podpisz z PGNiG Obrót Detaliczny umowę na gaz w taryfach W-3.6, W-3.9, W-3.12T, W-4, Z-3.6, Z-3.9, Z-3.12T, Z-4, S-3.6, S-3.9, S-3.12T, S-4
 • Złóż oświadczenie o przystąpieniu do Akcji „Dofinansowanie nawet do 3000 zł” dla wybranego przez Ciebie wariant
 • Podpisz porozumienie uprawniające do wypłaty dofinansowania
 • W ciągu 30 dni poinformujemy Cię, czy Twoje zgłoszenie zostało pozytywnie zweryfikowane
 • Jeśli spełnisz wszystkie wymagania w ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz przelew dofinansowania w odpowiedniej wysokości na wskazane przez Ciebie konto bankowe

WIĘCEJ NA http://pgnig.pl/dofinansowanie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*